http://dzieciom.pl/wp-content/uploads/2015/07/FDZzP_logo.jpg

Zainteresowania Łukasza

Tak pomyślałam, że zainteresowania Łukasza trochę schowane w niewłaściwym miejscu, więc dodam tutaj chociaż informację a z czasem może przeniosę ?

1. http://www.wedrujaczautyzmem.pl/content/fascynacje-i-kolekcje-lukasza-1

2. http://www.wedrujaczautyzmem.pl/content/fascynacje-i-kolekcje-lukasza-2

Oczywiście to nie są wszystkie ponieważ nie ma np. ulubionych od dłuższego czasu karuzeli i pewnie są rzeczy o których nie pamiętamy. Równiez papier origami i rózne wycinanki http://www.wedrujaczautyzmem.pl/node/252

Natomiast w obecnym czasie są to ciasta i torty typu Kit - Ket, Lion, Oreo, Mars, Bounty, itp Trzy pierwsze już zrobiliśmy. które z czasem umieszczę tutaj pod warunkiem, że zrobiłam zdjęcia :)

Kolejna fascynacja to zwyczajny spis w zeszycie, który wrzucę może dzisiaj wieczorem (czyli 29.VI.2017 r.)

Zainteresowania Łukasza są bardzo rozbudowane jak na autystę, ale też jest faktem że najdrobniejsze zwrócenie uwagi Łukasza na jakiś temat powoduje z naszej strony dodatkową mobilizację. Raczej nigdy nie przechodzimy obojętnie. Ostatnio chciał tort Kit - Ket, więc tatuś specjalnie jeździł po potrzebne wafelki. Nie było w Bardzie, więc do Kłodzka i kupił w końcu na stacji Orlen :)  W obecnym czasie zanudza nas w kółko pytaniami na które czasami nie ma tak naprawdę odpowiedzi i cierpliwie siedzimy odpowiadając w kółko na jedno i to samo, czyli gorzka woda tak, gorzkie warzywa tak, kasza jest gorzka, nie lubi jeść, lubi jeść itp. My musimy odpowiedzieć albo "Tak", albo "NIE" , bo pośrednie tłumaczenia są nie uznawane.

Zeszyt uzupełniam od 22,XI.2017 r.

Zdjęcie: 
Galeria: