http://dzieciom.pl/wp-content/uploads/2015/07/FDZzP_logo.jpg

Szkoła podstawowa kl. 6

Praktycznie po okresie pięcioletnich przekomarzań, a nawet wspomagających wizyt u Pani Dyrektor w kl. 6 -ej udaje się wypracować samodzielną pisownię, ponieważ zeszyt będący poniżej był uzupełniany w szkole na lekcji. Niestety kl. 6 -ta była ostatnią w szkole podstawowej i przeszliśmy do Gimnazjum, gdzie problem samodzielnego zapisu notatek ponownie stał się ogromnym problemem.

Dzieci niepełnosprawne potrzebują prostych, jasnych i konsekwentnych działań, które czasami bywają nawet stresujące dla dziecka, ale dzięki tym zasadom można bardzo dużo osiągnąć. Nie jest dobrym pomysłem wieczne twierdzenie typu "nie da się".

Materiał zawarty w zeszycie zupełnie poza możliwościami Łukasza i raczej nigdy nie będzie wstanie przyswoić tego typu informacje, ponieważ są zbyt abstrakcyjne.

Bardzo proszę nie traktować moich opisów jako złośliwości, ale w sposób racjonalny na zasadzie pokazywania zrobionych błędów, które zdażają się raczej w każdej edukacji. Kiedyś Pani Łukasza powiedziała przytoczyła bardzo cenne słowa "Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi" i taka prawda smiley   15.XI.2017 r.

Zeszyt ukończony 16.XI.2017 .

Zdjęcie: 
Galeria: